Že by se lovelove.cz rozjelo?

Že jsem po cca. půl roce dostal peníze, jsem se už zmiňoval. Dnes se opět podívám na web a vidím upravenou nabídku provizního programu s datem 8.2. Že by znovu snažili program rozpohybovat? Každopádně s jejich platební a komunikační morálkou to bude velice těžké. Osobně se je bojím propagovat, protože čekat půl roku na peníze se mi moc nechce. Jaké s nimi máte zkušenosti? Psal mi čtenář blogu, že má již nějaký čas nevyřešené provize a komunikace s nimi je mrtvém bodě. Tak jak Ti to dopadlo? Odpověděli?

Každopádně systém zatím nemohu novým affilákům doporučit. ING Konto a Direct pojištění máte např. v systému Potenza, který je stabilní a komunikují. Zároveň nechci říkat, že je to podvod, protože jsem peníze dostal. Sice to trvalo, ale mám je.

One thought on “Že by se lovelove.cz rozjelo?

  1. Čau, díky za tvé rady z mailu. Když jsem psal na českou podporu (emaily), tak se vůbec nikdo neozval. Dal jsem na tebe, napsal do Polska a během 3 dnů mi přišla odpověď (trochu zvláštní). Každopádně člověk z Polska se snažil, zaslal mi i výpisy v Excelu jak je to s mými provizemi. Takže nakonec se to vyřešilo…

    ALE, stejně jsem k nim ztratil důvěru. I díky jejich české komunikaci. A jak píšeš, raději využívám Potenzu.

    Ještě jednou díky za rady.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *