Co je nového?

Moji milí a věrní čtenáři, jsem rád, že čtete mé výplody i když nic nepíšu. Chtěl bych vám napsat několik novinek. Moc jsem nepsal, protože se snažím jakýmkoli způsobem dokončit školu a není to sranda. Zárověň jsem i trochu pracoval na několika malých webech a dokonce budu mít e-shopy na přeposílání objednávek. Z toho jsem jeden koupil tento týden na Webtrhu.

Koupený shop běží od března a celkově vydělal na několika objednávkách necelé 3 000 Kč, což je slušné při návštěvnosti 10 UIP denně. Stálo mě to 10 000 Kč a dostal jsem vydělávající shop s originálními popisy zboží, zaindexovaný, registrovaný do katalogů. Dále hosting, jednoslovnou .cz doménu a dokonce licenci na Panavis e-shop. Vzhledem k tomu, že se prodávají shopy bez výdělku a propagace za 5 000 – 8 000 Kč, tak se mi zdá moje koupě jako výhodná. Co si myslíte vy?

Další kousek mám postavený na Eshop-rychle, sám jsem jej plnil produkty a popisoval. To nestálo skoro nic, jen dvě domény a 960 Kč na půl roku. Mimochodem tento pronájem na e-shopy je velice dobrý za tu cenu. Pro začátek určitě super a nemusíte se trápit s open-source řešením. Sám na tomto systému plánuju ještě několik e-shopů.

A další shopík bude se šperky od jednoho Webtržníka za rozumných 5 000 Kč. Tak doufám, že se mi vrátí náklady a ještě něco navíc. 🙂 A navíc budu mít spoustu práce. Snad se mi to podaří rozpohybovat, abych stihl vánoční sezónu v plném proudu.

Navíc vám sdělím další zkušenost s registrací do katalogů, shop na Eshop-rychle jsem si nechal registrovat do cca. 400 katalogů a zdá se, že to výsledky má. První místa na “půjčky” a “šperky” sice nečekejte, ale určitě se posunete dopředu. U méně konkurenčních oborů můžete klidně získat první stránku jen s katalogy, což je super. Registraci mi provedl Efendy a je fakt rychlej a hezky na fakturu. A majitelé eshopů na Eshop-rychle mají slevu 15 %, stačí mít registraci na fóru a říct si o slevu a sdělit přezdívku, kterou na fóru máte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *