Kde jsem pracoval

Moje první brigáda byla polepování různých drogistických výrobků českými návody. Byla to strašná otrava a buzerace. Samozřejmě to bylo placené od kusu. Vydělal jsem tam snad 1000 Kč za týden.

Potom jsem přes agenturu sehnal doplňování zboží v supermarketu. Bylo to přes noc, v supermarketu nikdo nebyl. To byla docela pohoda, ale prachy nic moc. 50 na hodinu. Zboží jsem doplňoval i přes den a to byla otrava. Lidé se mi tam motali a pořád otravovali a já nic nevěděl. 🙂 Tak tady jsem taky nezbohatnul. 🙂

Potom jsem měl nějaké vykládání kamionu a dokonce jsem pomáhal s rozvodem sítě ve škole. Ale to bylo jen na den a za málo.

Minulý rok byla docela pohodička práce na strojní fakultě. Dělal jsem zde dozor v počítačových učebnách, ale ve skutečnosti jsem vybíral peníze za tisk výkresů. Strojaři pořád kreslí nějaké výkresy a tisknou. Docela se jim to studium prodraží. 😀

A snad úplně nejlepší prácička byla minulé léto v autopůjčovně. Celkem jsem si i zajezdil. Měl jsem i výlet do Rakouska, kam jsem jel vyzvednout auto. Jinak jsem většinu času jen kontroloval auta, která vraceli klienti. Peníze byly průměrné, žádná hitparáda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *