Obal na notebook za 99Kč

Už delší dobu hledám obal na můj notebook HP 500 za rozumnou cenu. Dnes jsem navštívil obchod Levné knihy, kde jsem náhodou objevil vyhovující obal na notebook za skvělých 99Kč.

Obal je šedé barvy celkem tvrdé konstrukce, i když je pouze s odolné látky a tvrdého kartonu. Nelze jej úplně zavřít, jen na jakousi přezku s magnetem. Dodává se s popruhem přes rameno, který se upíná do plastovýh přezek. Celý vnitřek je samozřejmě vystlán měkkým materiálem, který notebook určitě ochrání.

Ale mi ovšem nezabránilo v nutných úpravách obalu. Přes rameno jej nosit nebudu. Notebook nosím v obyčejném batohu a přezky zavazely vkládání notebooku, takže musely být uřezány nožem. Hnedle se tam počítači lépe vklouzlo. Taktéž magnetka se mi nelíbila v blízkosti pevného disku, takže za pomoci šroubováku byla odpáčena. Nyní už jsem byl se stavem obalu spokojen. A můžu jej vesel používat.

Obal je určen údajně pro 15″ notebooky, nicméne můj notebook je 14″ a obal je na něj přímo ušitý. Můj notebook má šířku 33,5 cm, délku 25 cm a tloušťku 3,5 cm. Šířku a tloušťku bych nedoporučoval překračovat, protože větší notebook se do obalu opravdu nevejde. Na délku máte rezervu kolem 3-4 cm. Rozhodně to byla dobrá koupě, doporučuji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *