In-line brusle

Tento rok jsem se konečně rozhodl, že zkusím nový sport, konkrétně se mi líbilo in-line bruslení. V okolí máme krásnou in-line dráhu, kde údajně vyzkoušela i Martina Sáblíková. 🙂 Dráha byla nedávno vybudovaná, takže má krásný povrch a je radost po ní jezdit. Délka drýhy je cca. 500m.

Celkem problém byl vybrat brusle, nejprve jsem myslel, že koupím nějaké levnější. Ale bohužel mám poměrně velkou nohu, č. 46 a brusle by měly být o číslo větší, tj. 47. Levnější výrobci tak velké brusle už nedělají, proto volba padla na značku K2, kde jsem zakoupil loňský model za 2550Kč, což je super cena.

obe Na fotografii už jsou vyfocené po několika jízdách a hlavně pádech. Samozřejmě mám i sadu chráničů, které už jsem musel několikrát otestovat. Uvažuji i o koupi helmy.

Vzhledem k tomu, že nejsem zrovna sportovní typ, tak mi učení trvá celkem dlouho. Nicméně už jedzím celkem obstojně a nepadám často.

detail1 detail2 2 detaily poškození. Není to nic vážného, jen poškrábaný plast, ale stejně to malinko zamrzí.

Tento týden jsem si objednal i speciální ponožky, se zesílenými částmi, aby se mi dobře jezdilo. Ale ještě jsem je neměl možnost vyzkoušet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *