Internetová seznamka

Už jsem dlouho nic nenapsal, tak to musím napravit. Tentokrát to bude téma úplně mimo, protože jen peníze člověku nestačí. Bohužel s tímhle tématem mám velké problémy, ale snažím se to napravovat. 🙁

Spousta lidí možná věří v nějaké osudové setkání, nebo je někdy někdy seznámí, mají štětstí apod. I když štěstí to také moc není. Budiž. Já jsem zkoušel vsadit v záchvatu zoufalství na internetovou seznamku. Co nadělám, no. Je to pro losery, vím.

V počátku jsem měl úspěch a měl odpovědi, asi tři. Což je měga úspěch s mou fotkou. 😀 Bohužel to k ničemu nevedlo. Poté jsem udělal “kobercový nálet” a napsal snad všem dívkám v dané věkové kategorii a přiložil fotku. Samozřejmě bez odpovědi. Kecám, jedna byla:

to byl dobrej mail :D ztráta 3 minut tvýho drahocennýho času a mýho taky ;¨)

měj se.

A zbytek vám neodpoví. Dívky mají mega velkou šanci na seznámení na internetu, chlapi něco mezi nulovou a žádnou. Ale pokud vypadáte jako Leoš Mareš, Brad Pitt a Goerge Clooney, máte větší šanci. Vzhled na tu hraje velkou roli. A musíte patřičně napsat odpověď na inzerát, ideálně něco vtipného a týkající se inzerátu. Musíte se něčeho chytit.

Dívky na seznamce vybírají pravděpodobně podle vzhledu. I ty škaredé, některé čekají na nějakého smyšleného prince na “rudém koni z Itálie”. 🙂 A ještě ke všemu jim přijde asi 100 odpovědí za den a většinou to jen prokliknou. Jediné doporučení tu je, srát na sezanamku! Ale pokud máte finance a chcte si užít s matkou samoživitelkou, kterou opustil nějaký nadsamec, směle do toho. Ale asi bych se vyfotil se svoji drahou károu a přiložil výpis z účtu. 😀

Pokud se bojíte oslovit dívku, zadupejte váš strach do země. Je to jen váš nepřítel. A navíc na ulici v běžné situaci s vámi dívka prohodí pár slov. Na ulici je to totiž úplně jiné, zde hraje roli vaše sebevědomí a rozhodnost dívku oslovit. Na rozdíl od seznamky, kde vám skoro žádná neodpoví. Samozřejmě odmítnutí budou, s tím musíte počítat. Ale prostě oslovujte a jděte do toho. Pro více informací jděte na super weby Qark.net, Aktivnikomunikace.

A začátek zvládne určitě každý, když jsem to zvládl i já. Šel jsem po ulici a všiml si dívky, která rozdávala časopisy zdarma. Věděl jsem. že půjdu ještě jednou kolem. Šel jsem něco zařídit do blízké budovy. Při druhé cestě jsem si vzal časopis. A rozhovor byl následující:

Já: Díky, za jak dlouho rozdáš balík časopisů?

Ona: Asi za čtvrt hodiny.

Já: Aha, to je docela rychlý. To jsem nečekal, myslel jsem, že to trvý dýl.

Ona: Spousta lidí říká, že už ho má apod.

Já: No, já ho ještě nemám. (A lehký úsměv. Snažil jsem se o něj.)
Zde jsem to ukončil, řekl jsem: “Měj se, ahoj” a šel dál.

Tato krátká akce byl můj totální začátek, ale přesto se mnou dívka prohodila pár slov. Na seznamce se vám to nestane. A to mám “břuch” a do krásy mám daleko. Ale vzhled musíte také trochu vylepšit, učesat, oholit a nějaké hezké hadříky. A hlavně žádné sraní a hezky do toho jděte po hlavě. Hlava nehlava. Pokud vám to pomůže, sportujte a zhubněte, to nikdy neškodí. Akné jde také nějak léčit.

To mi ještě připomíná, že kamarád šel také na rozdavačku časopisů a hned mu vpálila, že má přítele. Ale nevím, co ji řekl, těžko říci. Každopádně se nenechte rozhodit a řekněte, že byste se třeba s přítelem rádi poznali. Musíte něco vymyslet.

P.S. Dám vám tajný tip na blog vůdce smečky, alfa samce, borce, kterého každá chce. Disco a party boye. Je to Fajnblog.

16 thoughts on “Internetová seznamka

 1. Fajné fajné 🙂 jen tak dál…vůbec by nevadilo kdybys takových článků psal víc. A díky za odkaz, taky tě musím zmínit 🙂

 2. V tomhle jsem oproti Tobě úplný amatér. Chci se učit, ale blog zaměřovat na tohle téma příliš nechci. Ale nevylučuji, že se ještě něco málo objeví.
  A konkurovat Qark.net, který je sice už bez aktualizace, je těžké. To je pravý balič.
  Ještě by mohlo být dobré forum http://socialdynamics.cz, které je privátní.

 3. Proboha, co to je?!

  Tohle myslíte Vy dva vážně? Takovejhle přístup? To se nedivím, že vás každá pošle do háje… nebo to dotáhnete maximálně do postele a druhej den se neznáte… (I když možná to je váš cíl, těžko říct)

  Ženský nejsou věci. Takhle to prostě nefunguje, chlapci…

  Keep cracking.

 4. PHATE: Co děláme špatně a co bys poradil, když jsem nebyl schopný ani dívku oslovit? Mám čekat? Nebo mám někoho požádat, aby mě seznámil? Tohle jsou moje osobní zkušenosti se seznamkou.
  Nikde nemluvím o dívce jako o věci. Možná, že Ty s tím žádné problémy nemáš, ale já ano a chci je řešit.

 5. Taky jsem si říkal, že bych začal dělat něco jako nového Qarka, ale jak jsem si to začal uvědomovat, nebude to vůbec lehký, on nasadil vysokou laťku…dokáže takový věci napsat pěkně obecně i pro masy, který vůbec neví o co jde…
  Social dynamics jsou dobří, poslední dny mám dost času tak su tam pořád..ale ono to neni nic moc aktualizovany, těch lidi není zas tolik..

  PHATE: Ono to tak vypadá, že ten náš přístup je strašnej…já to tak někdy schválně říkám, aby to tak vyznělo, ale ono to co dělám je vlastně mnohem citlivější a přirozenější než to jak se chová většina “neznalých” borců…

 6. Greendog: Tak určitě by se něco jako qark.net znovu uchytilo, protože nic dalšího neznám. Kromě fajnblogu, ale Ty to bereš moc s nadhledem a nadsázkou. Alespoň mi to tak přijde.
  Qark je sebevědomý, ale tolik nemachruje. (Pokud ses urazil, promiň.) 😀
  Kdybys to učesal a poladil. Třeba mi hodně chybí reporty, kdy s naprosto neznámou dívkou navážeš dlouhodobý vztah. Většinou jsou reporty, kdy to je kamarádky sestry, bratra, kamarádka kamarádky apod.
  Ale náhodně oslovíš dívku na ulici, v baru, na kocertě a je z toho vztah.

 7. Jo to souhlasím, sám cítím, že to prostě ještě není ono…tak nějak hledám ten správnej styl..
  Ten report bych nejak sepsat mohl, to by vubec nebylo spatne, vyslo me to tak s par holkama a zrovna vcera sem zas na jednu takovou potkal, tak to třeba vyjde 😉

 8. Souhlasím s Phatem, ono je možná fajn někdy chodit i někam, kde se dívky vyskytují – nejen na ulici, ale i s kamarádama někam, kde se předpokládá výskyt jejich kamarádek. 🙂

  dobrej začátek, mimochdoem, ten rozhovor už není ani trapnej, jako vysloveně nepříjemnej pro tu holku. Mi přijde, že ta holka, pokud nechtěla být za pitomou husu, tak prostě musela nějak odpovědět.

 9. Měl jsem spíš na mysli to, že to berete hrozně plánovitě. Teď půjdu a teď nějakou sbalím. To mi prostě nesedí, jste moc upjatí. Je to nepřirozený, škrobený, chybí tomu upřímnost. (a možná nejen to)

  Holka to pozná a bude vás považovat akorát za zoufalce, co prostě musí “klofnout” nějakou holku, teď hned, okamžitě.

  Psát blog o tom, jak oslovit holku, je prostě BLBOST. Protože na tom absolutně nezáleží. Je jedno JAK… Radši napište pořádnej seriózní blog o tom, jak holku pochopit, vcítit se do ní, jak přemýšlí a jak s ní vydržet léta. Mě se to zatím daří, už jsem s ní nějakej ten pátek, ale že bych vám řekl, že jí opravdu rozumím….

  Tak můj milý vůdče, napiš mi něco o dlouhodobých opravdových vztazích a ne těhlech plytkejch rádoby “vztazích” trvající maximálně 3 měsíce.

  A pro Ondru (snad Ti nevadí tykání), neboj se oslovit. Strach není na místě, ale dělat frajera je snad ještě horší. Pokud jsi nebyl schopen dívku oslovit, je třeba se ptát proč. Ale nehledej moudrost od Greendoga, nebo alespoň ne od toho člověka, který vystupuje “oficiálně” jako vůdce…

  Peace.

 10. PHATE: Samozřejmě mi tykej. A tohle je velice rozumný komentář. Díky za něj.
  Já nic neplánuju, ale předtím se prostě nebyl schopnej využít příležitosti. A nějaké i byly. Ale bál jsem se. Prostě jsem na to “nepřitlačil.”
  Jako Greendog asi nebudu nikdy, ale když se mu budu přibližovat, budu lepší než jsem teď.

 11. Greendoga samozřejmě osobně neznám, ale dle toho jak vystupuje na netu, bych rozhodně nechtěl být jako on. Jeho internetová image (byť takový doopravdy třeba být nemusí) vyvolává zcela oprávněně výsměch.

  Je třeba si uvědomit, co můžeš při setkání s holkou ztratit a co získat. Myslím, že ten poměr je opravdu nevyvážený… 🙂

  A Greendog by Ti neměl pomáhat. Prostě se přestaň bát (osobně jsem si říkal co se mám stát se stane) a prostě řekni “Ahoj”. Není to žádný umění. Prostě řekni ahoj a buď upřímný. To je celý “tajemství” toho “umění”… Nemyslíš?

 12. Tady nejsem u sebe na blogu, tak můžu reagovat otevřeněji 🙂
  Něco ke mě…má image je trošku vyhrocená, je to prostě tak, abych vypadal jako extrém. Extrém sice vlastně trochu jsem i naživo, ale na prvních pár pohledů to nikdo nepozná.
  Nejsem ničím vzorem, to jaký jsem dokážu zvládnout jen já a líbí se to jen mě. Nechtěl bych být nikdo jiný a nikdo jiný by nechtěl být já.

  Teď k těm otázkám ohledně balení. Docela s tebou souhlasím PHATE. Je třeba ženám rozumět, mít empatii a pochopit je. Není to nic jednoduchého, ale určitě to jde. Myslím si, že je plno dlouhodobých vztahů, ale hodně z nich určitě nefunguje tak naplno jak by mohla.
  K těm balícím trikům – je to opravdu zvláštní chodit s tím, že teď někoho sbalím. Já to dělám tak, že se snažím někoho nového poznat, seznámit se. Dělám to u holek i kluků. Pokud se mi nějaká holka líbí a mám na to koule, jdu se s ní seznámit. Neplánuju ji sbalit, prostě to zkusím, třeba to vyjde.
  Ale ono to prostě u hodně borců nejde jen tak, že si řeknu: Jo jdu za ní. Mám plno kamarádů kteří na to nemají koule. A jsou to borci kterým táhne na 30. Někdo to prostě nemá v té hlavě tak otevřené a pickup (v omezené míře) ti to otevře. Můžeš se ale dostat do stádia, kdy tě pohltí trošku víc..ale to už je zas o něčem jiném.

 13. To už zní trochu líp, Greendogu…

  Přijde mi, že spousta lidí příliš dbá o svoji image, o to, jak budou vypadat. Proto se bojí odmítnutí nebo prostě toho, že se to nebude vyvíjet přesně tak, jak by chtěli.

  Osobně se domnívám, že příliš nezáleží na tom jak bude člověk nakonec vypadat. Blbá holka z Tebe udělá osla, inteligentní Tě ohleduplně odmítne. Ale není to jedno? Prašť jak uhoď. Takže prostě otevři pusu. To je vše.

  Čím méně člověk hledí na sebe, tím víc se stává svobodnějším a silnějším.

  Ať žijí ŽENY

  PHATE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *