Jak funguje reklama na auta

Před časem, lačný velkých výdělků, jsem zkoušel různé možnosti výdělávání. O jednom z nich si povíme. Jedná se o reklamu na auta. Určitě jste již nějaký inzerát nabízející reklamu na auta viděli. Obvykle slibuje skvělých 5000Kč za měsíc.

Odpověděl jsem na inzerát, přihlásil jsem na vstupní pohovor společnosti. Na pohovoru nás bylo pár a vyslechli jsme si základní principy vydělávání. Nevím, čím to je, ale všechny pohovory, kde jsem se měl dozvědět, jak vydělat velké peníze skoro bez práce, byly téměř stejné. Začínalo to motivací, obvykle drahým autem a domem, na který nebudete mít problém lehce vydělat. Je to zřejmě nutná psychologická omáčka. O práci se moc nemluví. Obvykle vám člověk, který pohovor vede řekne, jak vydělává velké peníze a že vy na tom budete stejně. V té době jsem byl ještě takový hlupák, co o tom moc nevěděl. Ale teď už podobnou věc “vyčmuchám” z inzerátu.

Základní princip, na kterém reklama na auta funguje, je vstupní poplatek,
který musí člověk zaplatit.
Poplatek platí člověk, který poskytuje reklamní prostor na autě. A to je právě
kámen úrazu. Na lehký výdělek se hlásí
ne zrovna solventní lidé. Z těchto poplatků se platí provize tzv. inzertním poradcům, prostě prodejcům. A žije z nich celý systém tohoto podnikání.

A to nemluvím o tom, že tyto firmy se neštítí poměrně drsné komunikaci
s klientem, který se pozapomene se zaplacením,
nebo prostě zaplatit už nechce. Poplatek je sice jednorázový, ale nevratný.

A proč se vůbec polatek platí? Je to poplatek za vyfocení vaší reklamní plochy,
auta, baráku atd. a následné zanesení do databáze. A samozřejmě poplatek slouží k vyplácení provizí a vydělávání firmě.

One thought on “Jak funguje reklama na auta

  1. A po zaplaceni toho poplatu to funguje jak? Pokud by ten “vstupni” poplatek cinil cca 500kc a pak bych kazdy mesic dostaval 5000kc, tak bych byl spokojeny. Pronajimal jste svoje auto jako rreklamni polochu? Platili vam tech 5000kc? Dekuji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *