Podivný Facebook marketing

Dnes jsem se přihlásil na Facebook a v menu upozornění byla zobrazená hláška: “Jan Novák si o tebe myslí, že nemáš vlastný názor. Tak Zahlasuj a Vyhraj ! Před 6 hodinami”. Dotyčného známého jsem se ihned zeptal, co vyplňoval, ale nevyplňoval nic. Takže je to sprostá lež a pěkná sviňárna. Co kdyby tam napsali: “Jan Novák si o tebe myslí, že jsi debil. Tak Zahlasuj a Vyhraj ! Před 6 hodinami”.

Naprosto nechápu, jak si tohle můžou dovolit. Nebo vám to přijde v pořádku?

4 thoughts on “Podivný Facebook marketing

  1. Copak Facebook… Ačkoli nejsem jeho uživatelem (troufám si říct, že vím proč), považuji FB a podobné sociální sítě za osinu v zadku.

    Dodnes jsem nenašel rozumný důvod, proč se stát jeho uživatelem a upřímně řečeno si myslím, že pro mě rozumný důvod neexistuje.

    O podobných praktikách slýchávám den co den a nezbývá nic jiného, než Vám popřát hodně štěstí a “dobrou zábavu” 🙂

  2. Facebook považuji za dobrého pomocníka v některých případech, ale nesmí se mu příliš propadnout. Ovšem lhaní a ještě s takovou sviňárnou se mi vůbec nelíbí.

  3. FB je velice zajímavá věc, má samozřejmě výhody i nevýhody. Email taky hned nezatracuješ protože ti chodí hromada spamu. Jde jen o to přijít na to, jak ho využít (pro tebe efektivně). To platí obecně, třeba pro Twitter a podobně. To samozřejmě neznamená, že se bez něj nemůžeš obejít (stále jsou lidi bez mailů, IM atd).

  4. V mnoha ohledech je FB super věc, ale právě by si měli hlídat tyhle kvízové aplikace apod. Aby tam nikdo nepsal lži a nesmysl jen pro nalákání lidí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *