Moje novinky z affilu

1) Nákupní šílenství už začalo. Sice mám zatím málo webů, ale registroval jsem nárůst objednávek a prodej přinesly i weby, které moc nekonvertují. Pro zajímavost můžu zmínit, že docela frčí sportovní potřeby.

2) Heureka affil nic moc. Už 11 dní mám nasazené bannery Heureka affilu. On ten program je podivný a je to takový affiliate za prokliky. A provizi dostanete pouze za zkonvertované kliky na e-shopy. Člověk se z vašeho webu proklikne na Heureku a poté se musí prokliknout na e-shop. A potom byste měli dostat zasloužené korunky. Zatím mám 0 Kč. 🙁 Bližší informace od správce affiliate z týmu Heureka na Webtrhu. Ještě to asi nechám, ale zadarmo jim posílat návštěvníky se mi moc nechce. Přitom má web slušné CTR a není obecný.

3) 250 Kč za ING Konto a 175 Kč za pojištění na auto. Lovelove affil zvedl provizi za ING Konto na 250 Kč, což o 50 Kč více než nabízí Potenza. Kde mi mimochodem ještě neschválili web. A nově nabízí 175 Kč za sjednané a zaplacené havarijní pojištění a povinné ručení od pojišťovny Direct. Menším problémem u Lovelove je, že jsem ještě neviděl žádné peníze. Už mi zaslali fakturu a vyúčtování, ale najednou měli asi na měsíc výpadek webu a k výplatě se nedostali. Na konci listopadu ovšem vyúčtování neposlali. Jinak provize schvalují, moc to nechápu.

4) Nová affiliate síť. Pronajímatel e-shopů Souki představil affiliate síť e-shopů, které pronajímá. Je tam zajímavá nabídka 7 e-shopů, mezi nimi i sexshop s XML exportem. Později má být nabídka e-shopů širší a některé e-shopy budou nabízet i dropshipping.

2 thoughts on “Moje novinky z affilu

  1. Moc na všelijaké affiliate programy nevěřím. To od Simplie vypadá zajímavě, ale klasické MFAčka a výdělky přes prokliky.. nemá to podle mě budoucnost, tudíž bych s tím neztrácel čas

  2. Affiliate mi s dobrým trafficem vydělává víc než PPC. I když je traffic malý. Máš větší volnost s umisťováním odkazů, bannerů. Můžeš to nacpat kam chceš. A máš jistotu provize. PPC se mění, můžeš dostat BAN atd. Nedostatkem může být neserióznost poskytovatele affiliate, nemusí vyplácet provize.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *