Kolik sype warez?

Dnes jsem náhodu narazil na velmi navštěvovaný blog s warezem. Podle toplistu cca. 20 000 denně. Zajímavostí je, že doménu vlastní investiční společnost. Investiční společnost a warez? Zajímavé. Další zajímavostí je Adsense, které je na webu. Google zřejmě toleruje i warez, hlavně když je traffic. Koneckonců Adsense jsem viděl i na jiných warez webech.

Bylo by zajímavé zjistit, jak těžké je takový blog rozjet a kolik by přibližně vydělal. Z warezu neočekávám vysoký cklickrate. Pro představu, viděl jsem statistiky webu se seriály, filmy atd. Traffic 5 000 – 7 000 denně a cca. 500 USD měsíčně. U warezu bych očekával podobné hodnoty.

6 thoughts on “Kolik sype warez?

  1. Neřekl bych, že adsense podporuje warez, ale při tom množství webu, to prostě nezkontrolují vše tak důsledně. On se najde nějaký Mirek Dušín, který to nahlásí.

  2. Dokud nebude warez jasně mimo zákon, nevidím důvod, proč by se neměl tolerovat. Proč by mě měl kdokoliv penalizovat za to, že provozuji stránky týkající se warez, porna nebo hazardu?

  3. Jo, to jsem pochopil, jen říkám, že nechápu, proč by mělo být zakázaný.. Přímo k tvému příspěvku netřeba komentáře. Prostě ta kontrola není dokonalá..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *