Přes 200 USD měsíčně?

Procházím si fórum Digitalpoint, což obdoba českého Webtrhu a objevím aukci webu s náhradními díly na camaro. Blíže zkoumám aukci a web. U popisu aukce je měsíční výdělek skoro 300 USD a 3 000 unikátních návštěvníků měsíčně. Tzn. 100 denně, což není tak moc. Důležité je, že nikde neinzeroval, ani nekupoval backlinky atd. Prostě přirozená návštěvnost.

Na web vede přibližně 35 odkazů, ke kterým se vrátím později. Každopádně je na první straně vyhledávání na frázi “Camaro parts” na Yahoo. Vydělává přes provizní program eBay pomocí modulu do WordPress, Joomla atd. Easy Niche Store Script.

Každopádně zajímavý web s hezkým výdělkem. Zajímavé jsou statistiky návštěvnosti, kde má za 13 dní přibližně 70% přístupů z přímých adres, záložek atd. Zřejmě bude mít velice kvalitní odkazy. Z vyhledávačů má 20%. A podle malého průzkumu má několik webů o autech.

One thought on “Přes 200 USD měsíčně?

  1. mozno by stalo zato precitat si cosi a skusit neico spravit aj na zahranicny trh. ako tak pozeram, dost sa tam dobre lahko zaraba. Asi zacnem viac chodit na digitalpoint. Len ked momentalne mam dost cz domen a planom. no uvidime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *