Americký hosting už nikdy

Alespoň ne pro české weby. Nechal jsem se zlákat nízkou cenou na hosting Dreamhost. Vše se zdálo být v pořádku až na pomalost. Myslím, že je to ještě v mezích, ale české hostingy jsou prostě rychlejší. U statických webů je to téměř nastejno, ale u dynamických je to znát. Ale už včera jsem chtěl napsat nějaké články na web a na web jsem se prostě nedostal. Byl nedostupný a to tam nikdo ještě nechodil. Den předtím jsem nainstaloval WordPress, pluginy, krásnou šablonu a najednou to nešlo. Takže jsem to přesunul na druhý hosting a konečně snad něco udělám a napíšu.

Dreamhost nechám doběhnout a pak ahoj. Problém bude s přesunem webů, protože jich tam pár kousků je. V podstatě se mi ten hosting vyplatil, ale bohužel potřebuji vyšší rychlost a budu si muset zaplatit. A samozřejmě super byla administrace a instalace redakčních systémů na jeden klik. To jsem si pochvaloval. A často jsem využíval rychlou obnovu DNS serverů při rozjezdu nové stránky. Stránka fungovala prakticky za 30 minut.

Zatím se mi velice schopně jeví BFSolutions a program Multi. 50 domén a neomezeně databází za 120 Kč měsíčně. Ještě uvidím do konce roku.

4 thoughts on “Americký hosting už nikdy

  1. Ještě nemám, ale podle diskuzí na webtrh.cz to vypadá dobře. Kdyby Dreamhost nebyl tak pomalý pro ČR, tak je to špičkový hosting. Kromě pomalosti prostě nemá chybu. Jak už jsem psal, super administrace, všechno si nastavíš. Nepotřebuješ podporu, pokud tomu trochu rozumíš.

  2. Hostingsolutions mám taky, třeba právě tenhle blog. A zdá se mi to jako dobrý hosting. Rychlost v pořádku, administrace také. Super podpora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *