Věštkyně v TV – lži, lži a lži

Včera večer jsem se díval v televizi na pořad, kde rádoby kartářka něco luští z karet. Samozřejmě jsou telefonáty kartářce pěkně tučně placené. A lidé si tam vesele volají a dokonce tomu věří.

Přitom vše, co dotyčná starší paní řekne lehce odvodí podle dotazu, který je málokdy konkrétní a kartářka tak může vesele mlžit a improvizovat. A dále má velice dobrý odhad na lidi, občas si řekne o datum narození a podle věku také něco odhadne, např. případné nemoci, chování lidí atd.

Případ 1

Volá cca. 40 letá žena, že ji manžel zahnul s “dvacítkou.” Kartářka vyhazuje karty na stůl a říká, že se manžel vrátí a milenka chce děcko a prachy. Jak překvapivé zjištění, že mladá holka chce od starého ženatého chlapa prašulky, opravdu. Děcko chtít zrovna nemusí, ale co už. To se nikdo nedoví a říct to může. A samozřejmě milenka si najde dalšího a bohatšího a současný se bude muset vrátit ke své manželce, jak jinak.

Případ 2

Klasické jsou dotazy kolem zdraví apod. Zde má věštkyně z karet volné pole působnosti a mele krásné výmysly. Na nekonkrétní dotaz si může vymyslet takřka cokoli. A když se dotazující divák trošku prokecne, že má nějaký problém, krásně lze odpověď rozvést.

Pro starší lidi jsou nějaké nemoci typické a má je skoro každý starší člověk. Např. cukrovka, problémy se zády, nohama apod. Stačí jen náhodně nemoci rotovat a každému odpovědět něco jiného a je to to. Občas se zatvářit tajemně, zmínit nějakou operaci, která dobře dopadne a máme další předpověď.

Takže asi tak, kdybyste chtěli ušetřit cca. 70 Kč za minutu, napište mi. Nějakou věštbu pro Vás vždy vymyslím a zdarma. Případně mi pošlete flašku dobrého pití. Ale pozor! Nevěštím z karet, ale z velikosti pěny na půllitru. 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *