Nezodpovědní zmrdíci mezi námi

Domluvili jste se s klientem na schůzce na den a čas. Dáváte někomu soukromé doučování. Taktéž jste domluveni na dnu a čase. Přijedete na místo schůzky, čekáte na studenta. Ale co to? Klient není na smluveném místě, student nepřichází? Marně
kontrolujete, jestli není chyba u vás, ale není, je správný den, správný čas a místo.

Právě jste potkali takové malého českého zmrdíka, co vás právě malinko ojebal. Vždyť on se přeci nemusí omlouvat, že nemůže přijít, že se s vámi nechce setkat. On neumí totiž s Vámi jednat na rovinu. Místo hodiny doučování se radši válí doma, nebo v hospodě. Na chůzku s Vámi nechtěl jít, ale nebyl schopen Vám to říci.
Vůbec mu nevadí, že Vás okrádá o Váš drahý čas, není schopen si to uvědomit. Jeho malý mozeček na to nemá.

A teď se nebavíme s usmrkanými puberťáčky, co si ničeho neváží, ale tento způsob jednání mají i dospělí lidé. Ani ti se v mnoha případech nejsou schopni omluvit.

Někteří pobrali trochu slušnostim pravda. Ale omluvná SMS, která přijde 5 minut před sjednanou schůzkou není to pravé.

Samozřejmě tento popis neplatí pro všechny. Bohudíky je tu spouta těch, co se bez problémů omluví. Ale rozhodně se zmrdíky, co se nejsou schopni omluvit se nechci bavit a už vůbec s nimi obchodovat.

2 thoughts on “Nezodpovědní zmrdíci mezi námi

  1. No, nejlepší je, když někdo pošle SMSkou výpověď ve zkušební době a ani nemá odvahu přijít ji dát osobně… Taky už jsem tohle viděl…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *