Další web spuštěn

Tak jsem zase spustil další malý webík. Samozřejmě k tomu patří nejnudnější práce a tou je registrace do katalogů jako forma nejlevnějšího a nejrychlejšího budování odkazů. Blbé je to, že stále nevím, do kolika katalogů mám registrovat. Někteří registrátoři nabízejí registraci do 100 i 150 katalogů. Bohužel se mi to nechce dělat a nevím, zda to má význam. Třeba na JPW píše Yuhů, že má smysl jen katalog Seznamu. A má pravdu, protože na jeden web mi z tohoto katalogu chodí nejvíce lidí z odkazů. Tak prostě vždy zaregistruji web do několika katalogů s vysokým Pagerankem, registrace mě baví asi tak do 20 – 30 katalogů. Potom se na to vykašlu. Samozřejmě na weby odkazuji z ostatních mých webů.

Další věc, která s katalogy souvisí je délka minimálního popisu webu. Vždy si napíšu popis webu a potom jen kopíruji do formulářů a někde mají prostě minimální délku popisu. Nedokážu pochopit k čemu je to dobré. Maximální délku popisu bych pochopil, ale minimální ne.

Pro další webík jsem hledal pěkné šablony a objevil fakt pěkné kousky od studia Nuvio. Jsou opravdu kvalitní, mají na výběr klasické šablony pro cokoli a potom speciálně pro WordPress. Podmínkou je nechat v patičce odkazy, nebo zaplatit 15 USD. Po zaplacení můžete odkazy odstranit. Šablonky jsou opravdu luxusní, rozhodně doporučuji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *