Chtělo by to něco většího

Při surfování jsem narazil na web Bankovní poplatky. A to mi vnuklo myšlenku, že bych si měl rozjet nějaký větší web. Abych se tomu mohl pořádně věnovat a propagovat. Abych se za to nemusel stydět a mohl se pochlubit. Další takový web, co se mi líbí je Samples.cz.

S tím trochu souvisí další zajímavost. Na Živě.cz se objevil článek o webu Necestne.cz. Jedná se o web, kde by se zveřejňovali firmy, které podvádějí, neplní zakázky, špatně odvádí práci apod. Pokusů udělat podobný web bylo více. Bohužel podobný web bude sloužit jen k falešnému očerňování konkurence a navíc u zveřejňování osobních údajů živnostníků se může jednat o porušení zákona o osobních údajích. Nicméně to není to hlavní. Docela mi vrtá hlavou, jak se s webem dostat do podobného článku na velkém serveru. Protože to je mega velká reklama zdarma. A může to pozitivním směrem nastartovat váš projekt. I když si vzpomínám, že můj starý blog byl taky na Živě. 🙂

Ale právě vymyslet něco většího vyžaduje docela práci. Základem je najít nějakou skulinku, téma, které není dostatečně pokryté a zároveň vyhledávané. A úplně super by k tomu byla nějaká odpovídající doména. A to je docela problém.

A konečně bych si mohl napsat nějaký chytrý skript, co by mi pomohl v práci. Úplně super by byl skript na tahání dat z našeptávače, ale bohužel nevím, jak na to. Ale něco jiného už se mi rýsuje v hlavě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *