Výlet do Říma

Už jsem dlouho nic nenapsal. Dělal jsem na věcech do školy a minulý týden jsem se připravoval na odjezd do Itálie. Jel jsem na poznávací zájezd oraganizovaný cestovkou. Byla to docela výhodná akce za super cenu. Bohužel byl zájezd hodně uspěchaný, abysme stihli všechno možné i nemožné za 3 dny. Ale líbilo se mi tam. Momentálně připravuji web s informacema a fotkama, Ondrovy zápisky. Mimochodem to bude můj první cestovatelský web, tak jsem na to zvědavý.

Bohužel se mi přihodila ošklivá věc. Úplně na konci, těsně před odjezdem domů jsme se vraceli k autobusu metrem. Samozřejmě metro nacpané lidmi a tlačenice. A nějaký zlodějský šmejd mi ukradl penženku, samozřejmě peníze, karta a doklady v hajzlu. Svině jedna. Naštěstí mi zůstal pas a telefon. Ukradený telefon by krutě nasral. Už takle to stačí. Sice už mám zažádáno o nové doklady, ale stojí to docela dost peněz. Prostě smůla.

3 thoughts on “Výlet do Říma

  1. Aniž bych chtěl nějak Itálii shazovat určitě se to děje i v ostatních metropolích, ale mám z Říma stejnou zkušenost. I přesto mám Itálii ráda a často tam jezdím.

  2. No, já už mám na nějakou dobu vystaráno a zatím se nikam nechystám. Ale bylo tam hezky, to je fakt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *