Etarget nechápu

Nedávno jsem zkusil nasadit Etarget, ale jsem z toho zmatený. Na webu mám 3 reklamní plochy, denně mám přes 100 zobrazení, ale ještě vůbec ŽÁDNÝ klik. Celkově už mám 980 zobrazení a pořád žádný klik. AdSense bohužel nemohu použít.

Zkusil jsem pozměnit reklamy, změnit barvu a velikost písma, ale stále nic.

Nevíte náhodou někdo co s tím?

13 thoughts on “Etarget nechápu

  1. Teď už je to jedno, protože mi Etarget zrušil reklamní plochy a zrušil provize. Ale u Adsense by to byl určitě BAN. Bylo to porušování autorských práv.

  2. Je to možné. Každopádně je Etraget extra nevýkonný, Adsense udělá i na 200 zobrazení denně 1-4 USD.

  3. A kde dela AdSense na 200 zobrazeni i 1-4USD denne? To by stranky musely byt vylozene MFA (kde jedinej hodnotnej obsah sou opravdu ty odkazy), nebo inzerenti inzeruji na draha klicova slova, ale pak lze ocekavat rychle tvrdou konkurenci.

  4. Kupodivu takový web mám a obsahově to rozhodně není jednostránkový shit. Snažím se přidávat další informace. Lidé na webu tráví v průměru minutu. Samozřejmě 4 USD/den bylo úplně maximum. O víkendu je to hluboko pod 1 USD. A to už by jako info stačilo. 🙂

  5. Jj, je potřeba, konkurence se na Seznamu snaží, jak může. Ale na Google ji to moc neprochází.

  6. Pane kolego, kdybyste mel zajem, mohl bych Cam nabidnou redaktorovani (par clanku) v magazinu samples.cz, muzeme se dohodnout na financni odmene nebo propagaci Vasich stranek. Omlouvam se, ze sem s tim tamto vtrhavam :-).

    Preji hezky den.

  7. Díky za nabídku, váš magazín je super. Myslím, že vyplnil skulinku na webu pro vědecky zaměřené uživatele. Něco takového jsem doteď neznal. I když možná něco existuje, nevím. Bohužel budu muset odmítnout, alespoň prozatím. Mám toho sám dost. A navíc psaní na Samples.cz vyžaduje spoustu znalostí a zkušeností z oboru. Možná bych něco někdy napsal a poslal vám, ale v dohledné době to nebude. Ještě jednou díky.

  8. Ja Vam moc dekuji. Prozatim bude stacit, kdyz si nas prectete a v komentarich opravite pripadne chyby :-). Preji hezky den.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *