Malé zhodnocení prvních dní v novém roce

Už jsem zase dlouho nic nenapsal. Mám docela dost učení. Ale prozatím slušný výsledek, 2 zkoušky ze 3 hotové. A čtyři další zbývají. A to mám teprve první týden zkouškového.

Na přelomu roku jsem spustil malou stránku, jen pár článků a registrace do několika katalogů. Registrace trvala nejdéle ze všeho. A hle, předevčírem návštěvnost 50 a včera 70. Docela dobré. Hned se člověk cítí lépe. Prozatím tam nemám žádnou reklamu. Další stránky čekají na spuštění, mám toho ještě dost na práci.

Včera jsem si konečně udělal registraci na GoDaddy, což je jeden z největších registrátorů domén. Samozřejmě mají i aukce domén. Nejvíce jsem se zajímal o výprodej (closeout) za 5 USD a poplatek za prodloužení. Něco jsem objevil, ale nemám představu, jestli to byla dobrá koupě. Údajně má mít nějakých 59 přístupů za měsíc, ale nechce se mi tomu moc věřit. Zkusím ji přesměrovat na jeden můj provizní e-shop,  na který jsem už rok nesáhnul. Vůbec se mi jej nepodařilo dostat na nějaké slušné pozice ve vyhledávání. Návštěvnost nulová, nechápu. Čekal jsem na anglickém Internetu velkou konkurenci, ale až tohle jsem nepředpokládal.

Včera jsem si malinko hrál s iDuino. Hlavně komunikaci po sériové lince, v Hyperterminálu ve Windows všechno v pořádku. Ale chtěl jsem komunikovat pomocí Javy a nebyl jsem schopný nainstalovat a rozchodit nějakou knihovnu pro Javu, prostě to nešlo. Kdyby někdo náhodou věděl jak na to, ať mi napíše. Díky. Stále mám v hlavě myšlenku na iDuino robota, ale musím to pořádně promyslet a vymyslet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *