Proč jsem odstranil článek

Včera jsem měl článek o sázení přes Sazku. Ale musel jsem jej odstranit, protože už nebyl platný. A ještě večer mi přišel Martina Vicha e-mail, proč je článek pryč.

Věc se má takto. Sazka nabízela bonus 2000 bodů za vaši první registraci. 1 bod byla 1 koruna. A to za pouhou vloženou stovku. Super nabídka. Tak výhodná, že toho lze zneužít. A to tzv. skalpováním bonusů. O co jde?

Vložíte 100 Kč, dostanete 2000 bodů = 2000 Kč na sázení. Najdete zápas, kde jsou stejné kurzy. Třeba tenis, kde je na jednoho hráče 1,8 a na druhého také 1,8. A vsadíte 1000 na jedno a 1000 na druhého. Jeden vždy vyhraje a už inkasujete 1800. A to vše z vložených 100 Kč. Sranda, co? Také této situace využilo spousta lidí a přišli si nějméně na 1800 Kč. Někdo více, když zapojil celou rodinu.

Teď už to tak dobře nejde, protože musíte vložit snad 2000 Kč a dostanete nějaký malý bonus. Bohužel nevím přesně. Už to nesleduji. Takže tak.

Evidentně někdo v Sazce zaspal a špatně nastavil podmínky pro bonusy a výběry peněz. Proto začali situaci rychle řešit a mění pravidla.

2 thoughts on “Proč jsem odstranil článek

  1. Nevím, snad jsem na to před chvílí viděl i reklamu a těch 2k v ní stále platilo, zdá se mi 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *