Kde mám hosting a domény

Edit: Hosting za 9,24 doláčů objednán! Ale zatím nemohu nic dělat, dokud jim nepřijde platba. Uvidíme.

Edit2: Přístupové údeja přišly včera na e-mail. A POZOR akce stále trvá, jsme v jiném časovém pásmu. 🙂 Neváhejte a objednávejte! Hosting pouze za 200 Kč. Dreamhost.com

Většinu domén mám u Forpsi, umožňují platbu kartou. Doménu máte hned a nikdo vám ji nevyfoukne. Teď naposled jsem koupil .info doménu u Namecheap.com, kde měli akci info za 3USD. Původně jsem chtěl u Godaddy. Tam měli za 0,10USD, super cena, ale tak ukecaná registrace, hrůza. Než jsem se dostal k placení, tam mi nabídli všechno možné, jiné domény, hosting. No, vykašlal jsem se na ně.

Rozhodně jsem potřeboval hosting pro více domén. Což je v ČR docela problémeček. V zásadě není moc možností, vybral jsem si Hostingsolutions. Jejich reseller plan Plus umožňuje hostovat až 10 domén. Reseller plan Extra až 40 domén. Levnější je za 89 Kč/měsíc, dražší za 259 Kč/měsíc. Můžete si vybrat hostování mezi Linuxem a Windows.

Samozřejmě pořád čumím na Webtrh.cz a tam se objevila super nabídka multihostingu za odkaz, HostingNebe. Dostanete neomezeně domén, ale jen 1GB místa. Ale zadarmo, super věc.

Jinak můžete mít kotel multihostingů v zahraničí. Zase oblíbenej Webtrh, multihosting Dreamhost.com s mega slevou 92%!!!!!. Za rok dáte jen 9.24 USD, místo 119.40 USD. Ale bacha, nabídka platí jen dnes! Asi do toho půjdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *